Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Google +
reklam"
reklam"

 • DOLAR
  5,3754
  % 0,73
 • EURO
  6,0779
  % 0,03
 • ALTIN
  214,0497
  % -0,36
 • BIST
  90.528,64
  % -0,94

AK Parti Malatya İl Başkanı Özer:

“Cumhur ittifakı oyunları bozacak”
AK Parti Malatya İl Başkanı Mahmut Üner Özer, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından imzalanan ve BBP’nin de destek verdiği ittifak ile ilgili açıklamasında “Cumhur İttifakı, Türkiye üzerine oynanan oyunları bozacak hayırlı bir ittifaktır” dedi.

TÜRKİYE HIZLI GELİŞECEK
Bu ittifakın Türkiye tarihinde gelecekte hayırla yad edilecek bir ittifak olacağını kaydeden Başkan Özer, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Bu ittifak Türkiye’nin bütünlüğünü, bağımsızlığını,
birliğini, diriliğini ve geleceğini tüm siyasi hesapların üzerinde tutan bir anlayışla hazırlanmıştır. Yeni dönemde halkın direkt olarak seçtiği hükümeti yönetecek güçlü bir Başkan ile halkın oylarıyla seçilen daha güçlü ve istikrarlı bir parlamento Türkiye’nin çok daha hızlı gelişmesine ve büyümesine vesile olacaktır. Cumhur İttifakı, dış güdümlü 15 Temmuz hain FETÖ’nün darbe girişimi sonrasında yerli ve milli bir iradenin ürünüdür” dedi.

İTTİFAK İYİ NİYETLE KURULDU
7 Ağustos 2016’da Yenikapı’da ortaya çıkan milli mutabakat anlayışı sonucu bugünlere gelindiğini kaydeden Başkan Özer açıklamasında “Dışarıdan ve içeriden her türlü saldırının yapıldığı, sırayla kirli senaryoların devreye konduğu bu hassas dönemde yapılacak olan 24 Haziran seçimlerinin önemi kat be kat artmıştır. Cumhur İttifakı sadece bir seçim İttifakı değil Türkiye’nin bekası için hasbi bir birlikteliktir. Halkımız sağduyusu ve ferasetiyle hasbi kurulan Cumhur İttifakıyla kirli hesaplar içerisinde kurulan ittifakları çok iyi ayırt edecek ve Cumhur İttifakı iyi niyetle kuruldu. Hayırlı niyetle yola çıkanlar hayırlı sonuca ulaşır. Cumhur İttifakı ile Türkiye’nin geleceği hayırlı ve aydınlıktır” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam