Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Google +
reklam"
reklam"

 • DOLAR
  5,3242
  % 0,11
 • EURO
  6,0392
  % -0,03
 • ALTIN
  227,5462
  % 0,37
 • BIST
  103.186
  % 0,67
Koca, “Yerel Seçime Hazırız”

Koca, “Yerel Seçime Hazırız”

AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, Malatya TARAFSIZ Gazetesi’ne Özel Açıklamalarda Bulundu.

 YEREL SEÇİME HAZIRIZ

AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, 24 Haziran seçimlerinden alınlarının akıyla çıktıklarını belirterek, “Önümüzde Mart 2019’da yapılacak yerel seçim var. AK Parti Malatya İl Başkanlığı olarak, 24 Haziran’daki enerjimizle yerel seçimlere hazırız” dedi.

‘16 YILI DOLU DOLU GEÇİRDİK’

“AK Parti daima adaleti, özgürlüğü, kalkınmayı, kardeşliği, vazgeçilmez değerler kabul eden bir siyasetin adıdır” diyen Başkan Koca, “Bizim demokrasi anlayışımızda vatandaşın mutluluğu, özgürlüğü, refahı en büyük değer kaynağımızdır. 16 yıldır milletimiz, ülkenin kaderini, yönetimini AK Parti’ye teslim etti. 16 yılı dolu dolu geçirdik, Hem güveni hem istikrarı sağladık hem de ekonomik istikrarı sağlayarak bu başarıyı elde ettik. Hem Malatya’mızda hem de ülkemizde dağ gibi sorunları, dağ gibi hizmetlere dönüştürdük” dedi.

‘İŞİMİZ AZ LAF ÇOK İŞ OLMALIDIR’

Malatya AK Parti Teşkilatı olarak yerel seçimlere hazır olduklarını kaydeden Başkan Koca, “Az Laf Çok iş şiarıyla son sürat çalışmalara devam edip sahada daha etkin ve aktif olacağız.  Bundan sonra hiçbir husumetin bu davanın bir kışlası sayabileceğimiz bu mukaddes kapıdan girmesine izin vermeyeceğiz. Birbirimizi kardeş gibi severek dava için Malatyamız için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“MALATYA HER TÜRLÜ HİZMETİ HAK EDİYOR”

Malatya’nın her türlü hizmeti hak ettiğini de ifade eden AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, “Malatya öylesine değerleri olan bir kenttir ki, saymakla bitmez. Tarihi, kültürü, ticareti, tarımı her yönüyle özel ve önemli bir kenttir. Bu kadim kendin daha iyi hizmet alabilmesi için yerel seçimleri kazanmalıyız. Çünkü bu kadim kent her türlü hizmetin en iyisine layıktır” diye konuştu.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam