Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Google +
reklam"
reklam"

 • DOLAR
  5,3754
  % 0,73
 • EURO
  6,0779
  % 0,03
 • ALTIN
  214,0497
  % -0,36
 • BIST
  90.528,64
  % -0,94
Marasalı “Devlet Adamının Hainliği Devleti Yıkar”

Marasalı “Devlet Adamının Hainliği Devleti Yıkar”

Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Osman Cemali Marasalı, “Ekonomi İstikrarsız, Faiz almış başını gidiyor sonra seçim rüşveti dağıtıyorsun. Seçim yapalım diyorsun seçim olması için adayların olması lazım Aday olunca Vatan Haini oluyorsun böyle bir açmazın içerisindeyiz. Amacımız Başkanlık seçimi için yüz bin değil beş yüz bin imza toplamak” dedi ve ekledi  ” Vatandaş Vatan haini olsa ne olur Devleti mi yıkacak, Devlet adamının hainliği Devleti yıkar kendilerine bir çeki düzen versinler Malatya için ne yapmışlar baksınlar Hain millet mi kendilerimi görürler”

İSTİKRARSIZLIK YÖNÜNDEN İSTİKRAR VAR

Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Osman Cemali Marasalı “24 Haziran Genel seçimlerine ilişkin olarak yaptığı açıklamada Yıkılan Kurumsal Yapının yeni baştan inşası gerekmektedir b u anlamda seçim Türkiye’nin geleceği açısından çok önemlidir. Bu anlamda biz Türkiye’de sistemin yeni baştan dizaynı gerekiyordu ki Sayın Genel Başkanımız taşın altına gövdesini koymuştur. 2015 yılında istikrar bozulmasın diye bize oy verin diyenler bugün istikrarsızlık yönünden büyük bir istikrar vardır. Dolar 2.5 lira olan dolar bugün 4.20 lira, Mazot bugün 6 lira, boşanma sayısında artış var,işsizlikte artış var, ülke istikrarlı bir şekilde geriye giderken mevcut iktidarın projeleri tükenmiştir” dedi.

ASIL PROJE 2002 DE 59 MİLLETVEKİLİNİN AK PARTİ’YE KATILMASIDIR

Marasalı “Siyasette geçmiş geçmişte kalmaz CHP nin 15 milletvekilini İyi Parti’ye vermesi  demokrasidir proje değildir. Meral Akşener’i severiz sevmeyiz, oy veririz vermeyiz 8 aylık bir parti var oluşumunu tamamlamış saygı duymak gerekiyor. Proje nedir size söyleyeyim Fazilet Partisinin kapatılıp 59 milletvekilinin AK Parti’ye katılmasını sağlamak projedir. O Proje o gün olmasa bugün bunları konuşmazdık. 2002 yılında bizler maddi olarak zor durumdaydık ama kardeşlik hukuku vardı şuan camide yan yana namaz kılan insanlar birbirini kafirlikle suçlayacak konuma gelmiş, insanlar 77 yaşında ki insanın karısına ağza yakışmayacak ithamlarda bulunma aşamasına gelmiş. Bunlar tartışılmalıdır” dedi.

EKONOMİ EMME BASMA TULUMBAYA DÖNDÜ

Marasalı “Siyasi partilerin en doğal hakkı geldiklerinde yapacaklarını anlatmak ve vaatlerini sunmaktır. 16 yıl iktidarda kalıp bunu ülkenin geleceğinin dizayn edileceği bir dönemde  müjdelerin sıralanması seçim rüşvetidir. İktidarın döneminde 32 bayram geçmiş şimdiye kadar neden vermedin. Ticarette şöyle bir tabir vardır zamanında gelmeyen 10 para etmez 5 para. Maden imkan var para var neden şimdiye kadar bekledin diye sormak lazım. Bu Ülkede iktidarın Nevzat Tandoğan mantığı ile hareket etmesi yani Muhalefet yok muhalefeti biz yaparız diyip artık kendi eleştirilerini kendileri yapıyor mesela Suriye politikası yanlıştı diyor devlet bakanımız veya Ekonominin gidişatı iyi değil diyor ya da borçlanma ile devlet yönetilmez diyor yine bir diğer söylem bu faiz yuvamızı yıkar diyorlar iyi de başta siz varsınız. Esnafa Nefes kredisi veriyor adı bile ayıp Nefesinizi kestim kredi vereyim diyor. Ayıptır günahtır. Ekonomiyi emme basma tulumbaya çevirdiler” dedi.

 1. ÜNİVERSİTE BU MANTIKLA ZOR
 2. Üniversite bu mantıkla zor diyen “Marasalı Daha Hukuk Fakültemizde Profesör yok sen 2. Üniversite peşindesin öncelikle sen mevcut üniversitende bilime hizmet et. Bu işler gece bir vekilin rüya görüp sabah kalkıp fizibilite çalışması yapmadan proje sunuyorsun sonra bir şehrin geleceği ile bir ülkenin geleceği ile oynuyorsun. Hasbelkader yapar araştırma görevlisinden öğretim görevlisi atar onları Doçent, Doktor, Profesör yaparız eğitimin kalitesi yükselmediğinden İnşat mezunu gidip çivi çakmayı bilmez, veteriner aşı yapmayı bilmez, işletmeci ekonomiden anlamaz. Dil bilmeyen Üniversite mezununun lise mezunundan farkı yok. Üniversite mezunu gençlere iş bulamadıktan sonra bunların anlamı da kalmaz” dedi.

SADETTİN KÖPEK GİBİ DEVLET ADAMININ HAİNLİĞİ DEVLETİ YIKAR

Türkiye’de ki kamplaştırma kutuplaştırma bitmedi  insanları sağcı, solcu diye böldüler yetmedi. Artık kendilerine oy verenleri de ya bendensin ya yok olmalısın mantığıyla idare ettiklerini ifade eden Marasalı “Cumhurbaşkanlığı  Sözcüsü İbrahim Kalın’ın “Ben Öteki ve Ötesi” kitabında ben tarih boyunca var oldu her benin çıktığı ortamda öteki bende oluştu. Peki beni merkeze alarak öteki benle rasyonel ve ahlaki ilişki kurmalıyız. Ya bendensin ya da yok olmalısın mantığı modernist Avrupa’nın dayattığı ahlaksız ortamdır. İslam anlayışı buna karşıdır. İslam her daim öteki ile ilişkiyi ahlaki ve rasyonel olarak sürdürmeyi emrediyor diyor. Bunlar ötekine değil kendinden olana ihanet suçlaması yapabiliyor. Mustafa Şahin’e oy vermeyen Vatan Haini, Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeyen vatan haini, Adaylık açıklaması yapan vatan haini, 2002 yılında bu kadar Vatan Haini yoktu da bugün bu kadar Vatan Haini varsa bakış açında bir sıkıntı vardır. Vatandaş Vatan haini olsa ne olur Devleti mi yıkacak, Devlet adamının hainliği Devleti yıkar kendilerine bir çeki düzen versinler Malatya için ne yapmışlar baksınlar Hain millet mi kendilerimi görürler. Metin Emiroğlu Hekimhan’a okul, kütüphane yaptırmış millet Allah razı olsun diyor, Turgut Özal, Recai Kutan Hayırla yad ediliyor niye Malatya ya çivi çakmışlar sen ne yapmışın da insanları Sadettin Köpeğe benzetiyorsun.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam