Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Google +
reklam"
reklam"

Özel MelidPark Hastanesinin Yoğun Bakım Ünitesi Hizmete Girdi

Özel MelidPark Hastanesinin Yoğun Bakım Ünitesi Hizmete Girdi

Malatya’nın Sağlık Hizmetinde Büyük beğeni toplayan Özel MelidPark Hastanesinin Yoğun bakım ünitesi yoğun katılımla hizmete girdi.

64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci,yaparken, Yoğun bakın ve düzenlenen Aşure Etkinliğine, Ak Parti Malatya milletvekili ve MKYK üyesi Öznur Çalık, Ak Parti milletvekili Ahmet Çakır, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan,DSİ Şube Müdürü Arif Tüfenkçi, Cem Vakfı Başkanı Eşref Doğan, Türkocağı Reisi Nadir Günata, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdürü Hakan Katipoğlu,Malatya  Sağlık Çalışanları derneği Başkanı Alper Karakurt,Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Sayın,Kızılay Şube Başkanı Av.Umut Yalçın,Arapgir Belediye Başkanı , Sağlık çalışanları ve hasta yakınları katıldı.

Özel MelidPark Hastanesi özel yoğun bakım ünitesi açılışına katılan ve hastaneyi gezen Tüfenkci, Malatya’nın sağlıkta Türkiye’de ilk 10’a girecek illerden birisi olduğunu söyledi.

Tüfenkci, Yeşilyurt Devlet Hastanesini açacaklarını ve Battalgazi’ye devlet hastanesini mutlaka yapacaklarını belirti.

Devlet hastaneleri yanında özel hastanelerin de belirli bir açığı ve boşluğu doldurduğunu ifade eden Tüfenkci, sözlerine şöyle devam etti:

“Melidpark hastanesinin bu bölgeye sağlamış olduğu katkılar çok büyük. Sağlık politikasını bir bütün içinde düşünüp, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile beraber bugüne kadar sağlıkta sağlamış olduğumuz memnuniyetin üzerine koyarak yolumuza devam edeceğiz. Türkiye sağlıkta belirli bir standarttı yakaladı. Gerek devlet hastanelerimiz gerekse özel hastanelerimiz bu standarttın altına düşmemek adına çaba sarfedecekler. Bu standartın altına düşmedikleri gibi daha ne kadar yukarı taşırız bunu da hep beraber yapacağız”

Tüfenkci daha sonra hastanenin düzenlediği aşure dağıtımı etkinliğine katıldı.

Özel Melidpark Hastanesinin Yoğun Bakım Ünitesi ve Aşure etkinliğine gelen konukları kapıda Özel Melidpark Hastanesi yönetim kurulu başkanı Hasan Demir ve Hastane Müdiresi Neslihan Aslan kapıda karşıladılar…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam