Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizi Takip Edin

Google +
reklam"
reklam"

Partizan 3-1 YMS

Partizan 3-1 YMS

Yeni Malatyaspor, UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turunda deplasmanda Partizan ile karşılaştı. Partizan Mücadeleyi 3-1 kazandı.

 

Maçtan Dakikalar…

90′ GOL! Seydouba Soumah penaltı atışında topu ağlara gönderiyor.

89′ Hakem , Issam Chebake tarafından ceza sahası içinde sol çaprazda topa elle müdahale edildiğini işaret ediyor, Partizan Belgrad oyuna endirekt serbest vuruş ile başlayacak.

88′ Zoran Tosic ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

88′ Partizan Belgrad takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Strahinja Pavlovic geçiyor.

83′ GOOOLL!! Issam Chebake, farkı 1’e indiren golü atıyor. Köşe vuruşunda Gökhan Töre, gol pasını veren isim.

80′ Ofsayt. Rakip yarı alanın ortalarında ofsayta düşen oyuncu Takuma Asano

80′ Yeni Malatyaspor takımında Guilherme Marques, sarı kart görüyor.

75′ Rakip ceza sahasının sağ köşesinde Gökhan Töre için ofsayt bayrağı kalkıyor.

74′ Partizan Belgrad takımı Seydouba Soumah ile gol fırsatını değerlendiremiyor. Ceza sahasının dışından kaleyi sağ çaprazdan gören bir noktadan Seydouba Soumah tarafından çekilen şut defansın müdahalesiyle engelleniyor.

67 GOL! Partizan Asano ile ceza sahası dışında sağ çaprazdan bulduğu gol ile farkı ikiye çıkarttı.

67′ Ceza sahası içinde topla buluşan Seydouba Soumah, altıpas üzerinden vuruşunu yapıyor, top dışarı çıkıyor.
65′ Seydouba Soumah rakip ceza sahasına girmeden şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.

65′ Partizan Belgrad takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Sasa Zdjelar geçiyor.

65′ Guilherme Marques – Sasa Zdjelar mücadelesinde hakem, Partizan Belgrad lehine faul kararı veriyor.

64′ Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Zoran Tosic ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

54′ Yeni Malatyaspor takımının kazandığı serbest vuruş için topun başına Fabien Farnolle geçiyor.

53′ Robin Yalçın, Takuma Asano tarafından faule maruz kalıyor.

53′ Partizan Belgrad takımından Takuma Asano çektiği şut savunmaya çarpıyor ve top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.

45′ Bojan Ostojic, rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp vuruşunu yapıyor, savunma araya girerek tehlikeyi önlüyor.

45′ Sol kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Filip Stevanovic ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

45′ Partizan Belgrad, Zoran Tosic ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.

45′ Thievy Bifouma – Bojan Ostojic mücadelesinde hakem, Yeni Malatyaspor yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Partizan Belgrad lehine faul kararı veriyor.

45’Rahman Buğra Çağıran rakip yarı alanın ortalarından ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.
45’Yeni Malatyaspor takımında, sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Rahman Buğra Çağıran.

45′ Filip Stevanovic ile Issam Chebake arasındaki mücadele hakem tarafından faul gerekçesiyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Filip Stevanovic. Yarı alanın ortalarından Yeni Malatyaspor takımı oyuna başlayacak.

45′ Zoran Tosic rakip ceza sahasının hemen dışında kaleyi karşısına alıp şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.

43′ Yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden kazanılan serbest vuruşu Partizan Belgrad adına Vladimir Stojkovic kullanacak.

43′ Adis Jahovic ile Bojan Ostojic arasındaki mücadele hakem tarafından faul nedeniyle durduruluyor. Faulü yapan oyuncu Adis Jahovic. Yarı alanın ortalarından Partizan Belgrad takımı oyuna başlayacak.

40’Yeni Malatyaspor takımının taç çizgisine yakın bir noktadan kazandığı serbest vuruş için topun başına Arturo Mina geçiyor.

40’Partizan Belgrad takımında Filip Stevanovic hakem Sergey Ivanov tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.

40′ Partizan Belgrad takımında Filip Stevanovic faul yapıyor. Taç çizgisine yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Moryke Fofana.

40′ Yeni Malatyaspor, Erkan Kaş ile yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

40′ Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Robin Yalçın, Seydouba Soumah tarafından faule maruz kalıyor.

39′ Partizan Belgrad takımından Seydouba Soumah sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

38′ Yeni Malatyaspor takımında Ghaylen Chaaleli, sarı kart görüyor.

38′ Partizan Belgrad takımında, taç çizgisine yakın bir noktadan kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Vladimir Stojkovic.

31′ Partizan Belgrad, Strahinja Pavlovic ile orta yuvarlaktan serbest vuruş kullanacak.

31′ Strahinja Pavlovic, Ghaylen Chaaleli tarafından faulle durdurulduğu için Partizan Belgrad orta yuvarlakta serbest vuruş kullanacak.

29′ Partizan Belgrad takımında, orta yuvarlakta kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Sasa Zdjelar.

29′ Umar Sadiq, orta yuvarlakta Robin Yalçın tarafından faule maruz kalıyor.

26′ Partizan Belgrad takımından Seydouba Soumah tarafından çekilen şut kaleci tarafından kurtarılıyor.

26′ Yeni Malatyaspor takımında, sağ kanatta rakip yarı alanın ortalarında kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Robin Yalçın.

25′ Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Erkan Kaş, Sasa Zdjelar tarafından faule maruz kalıyor.

25′ Partizan Belgrad takımında Sasa Zdjelar, sarı kart görüyor.

25′ Yeni Malatyaspor takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Yeni Malatyaspor adına Robin Yalçın kullanacak.

25′ Adis Jahovic, yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafede Sasa Zdjelar tarafından faule maruz kalıyor.

23′ Hakem ofsayt gerekçesiyle oyunu durduruyor. Rakip ceza sahasının sol köşesinde ofsayta düşen oyuncu Rahman Buğra Çağıran

22′ Yeni Malatyaspor, Arturo Mina ile orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.

22′ Rahman Buğra Çağıran, Sasa Zdjelar tarafından faulle durdurulduğu için Yeni Malatyaspor orta saha çizgisinin taç çizgisine yakın bölgesinden serbest vuruş kullanacak.

22′ Thievy Bifouma rakip ceza sahasına girmeden şansını deniyor ancak savunmaya çarpan top tehlikeli bölgeden uzaklaşıyor.

21′ Yeni Malatyaspor takımında, korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Erkan Kaş.

21′ Filip Stevanovic – Thievy Bifouma mücadelesinde hakem, korner bayrağına yakın bir noktada Yeni Malatyaspor lehine faul kararı veriyor.

21′ Sağ kanatta korner bayrağına yakın bir noktadan Aleksandar Scekic ceza sahasına ortasını yapıyor ancak savunma topu uzaklaştırıyor.

21′ Partizan Belgrad, Aleksandar Scekic ile köşe vuruşu kullanıyor.

18′ Yeni Malatyaspor takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Robin Yalçın.

18′ Robin Yalçın, Seydouba Soumah tarafından faule maruz kalıyor.

17’Seydouba Soumah, rakip ceza sahasına girmeden kaleye şut çekiyor, kaleci Fabien Farnolle kurtarıyor.

16′ Yeni Malatyaspor takımı bu dakikada tabelayı değiştirme fırsatına yaklaşıyor ancak ceza sahasının dışından kaleyi sol çaprazdan gören bir noktadan Ghaylen Chaaleli tarafından çekilen şut kaleyi bulmuyor.

16′ Yeni Malatyaspor takımından Rahman Buğra Çağıran sağ kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

16′ Yeni Malatyaspor, Thievy Bifouma ile köşe vuruşu kullanıyor.

15′ Yeni Malatyaspor takımında, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Rahman Buğra Çağıran.

15′ Rahman Buğra Çağıran, Aleksandar Scekic tarafından faulle durduruluyor. Yeni Malatyaspor, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden serbest vuruş kullanacak.

14′ Yeni Malatyaspor, Fabien Farnolle ile yarı alanın ortalarında kaleye uzak mesafeden serbest vuruş kullanacak.

14′ Umar Sadiq – Arturo Mina mücadelesinde hakem, Partizan Belgrad yarı alanının ortalarında kaleye uzak bir mesafede Yeni Malatyaspor lehine faul kararı veriyor.

14′ Partizan Belgrad takımında, korner bayrağına yakın bir noktada kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Vladimir Stojkovic.

14′ Yeni Malatyaspor takımında Thievy Bifouma faul yapıyor. Korner bayrağına yakın bir noktada faul yapılan oyuncu Strahinja Pavlovic

12′ Arturo Mina altıpas üzerinden şansını deniyor ancak top dışarı çıkıyor.

12′ Rahman Buğra Çağıran ile Yeni Malatyaspor takımı köşe vuruşu kullanacak.

11′ Yeni Malatyaspor takımından Moryke Fofana sol kanatta ceza sahası yan çizgisinden ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

10’Partizan Belgrad takımının orta yuvarlağa yakın bir noktada kazandığı serbest vuruş için topun başına Bojan Ostojic geçiyor.

10′ Rahman Buğra Çağıran – Umar Sadiq mücadelesinde hakem, orta yuvarlağa yakın bir noktada Partizan Belgrad lehine faul kararı veriyor.

10′ Partizan Belgrad takımının yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafede kazanılan serbest vuruşu Partizan Belgrad adına Strahinja Pavlovic kullanacak.

10′ Sasa Zdjelar, Issam Chebake tarafından faulle durduruluyor. Partizan Belgrad, yarı alanın ortalarında kaleye uzak sayılabilecek bir mesafeden serbest vuruş kullanacak.

8′ Hakem oyunu ofsayt gerekçesiyle bir kez daha durduruyor.Rakip yarı alanın ortalarında ofsayta düşen oyuncu Umar Sadiq

8′ Partizan Belgrad, Slobodan Urosevic ile yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada serbest vuruş kullanacak.

8′ Yarı alanının ortalarında taç çizgisine yakın bir noktada Sasa Zdjelar, Thievy Bifouma tarafından faule maruz kalıyor.

4′ GOL!! Umar Sadiq takımını öne geçiren golü atıyor. Golün asistini yapan isim Seydouba Soumah.

2′ Yeni Malatyaspor takımından Rahman Buğra Çağıran sağ korner direğine yakın bir noktadan ceza sahasına ortalıyor ancak top hiçbir takım arkadaşına ulaşmıyor.

2′ Yeni Malatyaspor, Rahman Buğra Çağıran ile köşe vuruşu kullanıyor.

1′ Yeni Malatyaspor takımında, kazanılan serbest vuruş için topun başına geçen isim Erkan Kaş.

1′ Ghaylen Chaaleli, Sasa Zdjelar tarafından faulle durdurulduğu için Yeni Malatyaspor serbest vuruş kullanacak.

1′ İlk düdük çalıyor ve maç başladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Partizan YMS

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam